VIDEOSOUTĚŽ

SOUTĚŽNÍ VIDEA 2019

Gratulujeme skupině AISHA z Liberce, která získala 1. místo v letošní videosoutěži, a zajistila si tak na příští rok startovné v kategorii skupin ZDARMA !! Na druhém místě se umístila skupina ANNIDIA z Rýmařova, a třetí příčku obsadily tanečnice z Úpice se svojí skupinou TAPRORA. GRATULUJEME a těšíme se zase na viděnou v roce 2020, na který plánujeme určitá vylepšení pro tuto kategorii /tak točte videa, ať je výběr/!!

Níže najdete soutěžní videa vítězných choreografií a výsledky jsou doplněny do výsledovky ZDE

1. AISHA 

2. TAPRORA 

3. ANNIDIA 

POROTA
A jak se budou videa hodnotit? Pro tuto kategorii byla opět sestavena speciální mezinárodní porota – přidělovat své hlasy budou např. Shereen /CZ/, Helena Russo /IT/, Nadia Nawaar /IT/, Sahar /CZ/ a Karolína Štraus Idris /CZ/. Všichni porotci zde mají odkaz na FB profilm, na kterém je také můžete kontaktovat spro individuální zpětnou vazbu /od 9.3. do 9.4./.
Pro skupiny vyhlašujeme opět videosoutěž. Natočte nebo vyberte jakýkoliv kvalitní záznam vystoupení a současně s přihláškou pak zašlete odkaz na youtube, kam jste toto video předem nahráli. 
Podmínkou je použít záznam nesestříhaný. Za technickou kvalitu záznamu zodpovídají soutěžící. Doporučený časový limit je 3 až 4 minuty. Videosoutěž je předně určena pro skupiny s věkovým průměrem nad 15 let. Maximální počet soutěžících není omezen - musí být ale vidět celá skupina, minimálně však 4 tanečnice. 

Uzávěrka videosoutěže prodloužena do 15.2.2019, a také je možno přihlásit video natočené na soutěži.
Startovné je sníženo na výhodných 200 Kč/za 1 přihlášený videozáznam skupiny/. Hodnocení videí bude probíhat od 1.2. do 1.3., a výsledky vyhlásíme  po zpracování výsledků /účastníky budeme kontaktovat pro předání cen a sdělení výsledků po 8.3./. Součástí hodnocení je i písemná zpětná vazba mezinárodní poroty.

Přihláška VIDEO

SOUTĚŽNÍ VIDEA 2018

Níže najdete loňská soutěžní videa skupinových choreografií:

1. ANNIDIA RED

2. ZAHRA GROUP

3. AMEERA SHAHRAZAD

4. ANNIDIA BLACK

5. AMAR


Všechna předchozí videa najdete nyní níže v archivu:

VIDEOGALERIE  ARCHIV