HUDBA

PRO ROK 2016 JE ZRUŠENO 1.KOLO IMPROVIZACE, HUDBU MŮŽETE VYUŽÍT K TRÉNINKU

Hudba ke stažení je určena pro první kolo soutěže v sólových kategoriích. Připravujte se, prosím, na všechny tři skladby, protože písnička bude přidělena na základě losování startovacích čísel. Dozvíte se ji až na místě.
Vzhledem k velkému počtu soutěžících postoupí do dalšího kola (choreografie) pouze tanečnice s náležitým bodovým ohodnocením za improvizaci. Opravdu se hodnotí improvizace (soulad s hudbou - tempo, rytmus, nejen technika)!

Instrukce ke stažení hudby:
Klikněte na odkaz pod názvem kategorie a pro stažení písničky stiskněte pravé tlačítko myši a zvolte "uložit stránku jako" soubor do počítače. Písničku lze také přímo spustit. Pokud to nepůjde na této stránce, zkuste hudbu stahovat zde.

Skladby jsou vybírány podle náročnosti a délky pro uvedenou věkovou skupinu. Prosíme soutěžící, aby si před stahováním hudby ověřily, že skutečně patří do této věkové kategorie dle dosaženého věku v den soutěže. Např. děti ve věku 10,5 let patří do kategorie B až do doby, než dosáhnou 11 let. Pokud v den soutěže mají 11. narozeniny, soutěží již v kategorii C.

Připomínáme, že kategorie PROFI zde žádnou skladbu pro improvizaci nenajde - v prvním kole budou tanečnice vystupovat s vlastní choreografií dle výběru /klasika/ a ve finále předvedou folklórní styl.

A. Kategorie do 6 let

písnička A/1
písnička A/2
písnička A/3

B. Kategorie 7 – 10 let

písnička B/1
písnička B/2
písnička B/3

C. Kategorie 11 – 14 let

písnička C/1
písnička C/2
písnička C/3

D. Kategorie 15 – 18 let

písnička D/1
písnička D/2
písnička D/3

1. Kategorie 18 – 25 let

písnička E/1
písnička E/2
písnička E/3

2. Kategorie 26 – 35 let

písnička F/1
písnička F/2
písnička F/3

3. Kategorie 36 - 50 let

písnička G/1
písnička G/2
písnička G/3

4. Kategorie nad 50 let

písnička H/1
písnička H/2
písnička H/3